Acıpayam Isıya Dayanıklı İş Ayakkabısı

Acıpayam Isıya Dayanıklı İş Ayakkabısı | 0 530 691 62 40info@kaanisayakkabilari.com

Acıpayam Isıya Dayanıklı İş Ayakkabısı üreticisi olan Kaan İş Ayakkabıları olarak uzman teknik personel, iş güvenliği ayakkabısı tasarımcıları, güleryüzlü sevkiyat ekibi ve geniş makina parkuru ile iş güvenliği ayakkabıları imalat ve satışı yapmaktayız. Acıpayam Isıya Dayanıklı İş Ayakkabısı üreticisi olan Kaan İş Ayakkabıları olarak her ne kadar üretim yerimiz İstanbul/Kağıthane olsa da iletişim kanallarımızdan anlaşmamız halinde Türkiye’nin her yerine İş Güvenliği Ayakkabısı satışı yapmaktayız.

Kişisel koruyucu ekipman (KKD) ürünlerinde iş ayakkabıları çok önemli bir yer tutmaktadır. Tüm sektörlerin ve endüstrilerin işletmelerinin kullanması gereken bir iş güvenliği alanıdır. Çalışanlarımızın maruz kaldığı riskler ve alınması gereken önlemler konusunda bağımsız kalamayacağımız konular vardır. Bu nedenle KKD gerekliliklerine aşina olmanız ve iş yerinde meydana gelebilecek kazalara hazırlıklı olmanız çok önemlidir. Her KKD ürünü farklı özelliklere sahiptir. İhtiyaçlarınızı daha iyi karşılayabilmek amacıyla lütfen yapacağınızın işin tehlikesini belirleyin ve bizimle iletişime geçin. Kaan İş ayakkabılarının birincil işlevi, ayağı darbe, ısı, kesilme ve kayma gibi dış etkenlerden korumaktır.

Acıpayam Isıya Dayanıklı İş Ayakkabısı
Acıpayam Isıya Dayanıklı İş Ayakkabısı

Isıya Dayanıklı İş Ayakkabısı üzerindeki CE işareti, bu özelliklerin ISO 203 5 standardına göre sağlandığını gösterir. İş güvenliğinde ISO 203 5 standardı tarafından tanımlanan ayakkabı özelliklerini taşımaktadır. Bu ayakkabıları üretirken uzman kadromuz ve iş güvenliği uzmanları tarafından denetlemektedir.

Acıpayam Isıya Dayanıklı İş Ayakkabısı üreten firmamız iş sağlığı ve güvenliği yasalarınca öngörülen ayakkabıları yüksek kalite ile üretmektedir. Çalışma koşullarında ve çevresel taleplerde vücut duruşu ve iskelet sisteminin kullanımı çok önemlidir. Ayakta atılan her adımda konfor çok önemlidir. Kaan İş Ayakkabıları tarafından özel olarak tasarlanan ortopedik özelliklere sahip mevcut ayakkabılar, eklemleri olabildiğince rahatlatır ve duruşu sağlıklı bir şekilde destekler. Bunu doğal olarak iskelet yapınıza en iyi faydayı sağlayarak yapar. Çalışma ortamınız sürekli ayakta durmanızı veya yürümenizi gerektiriyorsa ortopedik güvenlik ayakkabıları kesinlikle tercihiniz olmalıdır. Acıpayam Isıya Dayanıklı İş Ayakkabısı üretimi yapan Kaan İş Ayakkabıları ürünlerimiz sayesinde yüksek kaliteli taban desteği ile ayaklarınız çok rahat edecek, güvenli ve sakin bir adımla işte maksimum verim elde etmenizi sağlayacak.

İş Ayakkabısı

 Kısa bir pazar araştırması ile istediğiniz özelliklerde Isıya Dayanıklı İş Ayakkabısı satın alabilirsiniz. Burada ayakkabı numaranıza ve çalıştığınız sektöre uygun her türlü ayakkabıyı bulabilirsiniz. Isıya Dayanıklı İş Ayakkabısı kaza riskini en aza indirmeye yardımcı olur ve ayaklarınızın sağlığını korur. Fiziksel güç ve risk gerektiren meslek gruplarında iş ayakkabısı kullanılmalıdır, örneğin: B. İnşaat, metaller, ağır sanayi. Bu ayakkabıların kullanımı da yasal bir zorunluluktur. Çelik fabrikalarında kullanılan iş ayakkabısı modeli yanal olarak güçlüdür. Ayrıca inşaat sektörüne yönelik ayakkabılar çelik burunlu iş ayakkabısı olan ayakkabılardır. Çelik burunlu ayakkabı yapımındaki amaç, ayağa düşen malzemenin personelin yaralanmasını önlemektir.

 Bu ayakkabılar darbelere karşı da gerekli korumayı sağlar. Ayak sağlığını korumak için üretilen ayakkabıların iç yapısı da özel malzemelerden üretilmiştir. Ağır iş yapan kişiler ayaklarında terleme ve yanma hissi yaşayabilirler. Üretilen ayakkabı modelinin iç yapısında kullanılan malzemeler terleme ve yana doğru hareket gibi olumsuz durumları engeller. Bu sayede bütün gün bu ayakkabıları giyen kişiler kendilerini rahatsız hissetmeyecektir.

İş Ayakkabısı Önemi ve Bakımı

İş kazalarının çoğu ayak yaralanmalarından kaynaklanmaktadır. İnşaat ve fabrika ortamlarında, ağır malzemelerin işçilerin ayaklarına düşme potansiyeli çok yüksektir. Bu nedenle ayaklarınızı korumak çok önemlidir. Satın alınan Isıya Dayanıklı İş Ayakkabısı bu tür kazaları önleyebilir. Bazı çalışma gruplarında elektrik işleri yapan personel bulunmaktadır. Bu tür alanlar için yapılan ayakkabılar, elektrik çarpmasına karşı koruma sağlayan özelliklere sahiptir. Elektrik çarpması işçiler ve diğer sivil insanlar için çok tehlikeli bir durumdur. Elektrik çarpması genellikle ölümcül kazalara yol açar. Bu nedenle iş ayakkabılarının bahsi geçen alanlarda kullanılması oldukça önemlidir. Basit önlemler ölümü bile önleyebilir.

İş Ayakkabıları Nasıl Temizlenir?

İş ayakkabıları, çalışanların gün boyu giydiği ürünlerdir. Söz konusu ayakkabılar uzun ömürlü olması için düzenli bakım gerektirir. Bu ürünleri temizlemek için hafif nemli bir temizlik bezi kullanılabilir. Gün sonu temizliği, ayakkabılarınızdaki tozu ve kiri temizlemeye yardımcı olabilir. Ayakkabıları temizlemek için herhangi bir kesici veya çizici malzeme kullanılmayacaktır. Bu malzemeler ayakkabıya zarar verebilir ve özelliklerini kaybetmesine neden olabilir. Ayakkabı çamuru ve benzeri negatifler ayakkabının dış yapısına yani insan ayağını koruyan materyale zarar vermeyecek şekilde dezenfekte edilmelidir.

Acıpayam Isıya Dayanıklı İş Ayakkabısı Fiyatları

Acıpayam Isıya Dayanıklı İş Ayakkabısı fiyatları ürün markasına, modeline ve sektöre göre değişiklik göstermektedir. Ürünlerin olmazsa olmazı olduğu için kaliteli ürünleri tercih etmeniz sizin yararınızadır. Kaan iş ayakkabıları bu konuda güvenebileceğiniz en profesyonel markadır. Markamız tüm iş güvenliği sertifikalarına sahiptir. Piyasada ucuz ürünleri tercih etmek çok ciddi sonuçlar doğurabilir. İş güvenliği bilincinin artması ve adli makamların eylemleri nedeniyle iş ayakkabısı satan firmaların sayısı da artıyor. Bu ayakkabılar piyasada kolaylıkla bulunabilmektedir. Ayrıca birçok tehlikeli kurumsal grupta bu ayakkabılar işyerinde çalışanlara verilmektedir. Bu sayede çalışanlar tarafından iş kazası olasılığına karşı gerekli önlemler alınmakta ve iş yerinde yasal sorunların önüne geçilmektedir.

 S5 iş ayakkabısı, tam su geçirmez koruma ile sektörde en çok kullanılan ayakkabılardandır. Ayrıca koruyucu burun koruması, koruyucu orta tabanı, anti statik özellikler ve darbe enerjisini emen bir topuk sistemi sunar. S5 güvenlik ayakkabıları, güvenlik ayakkabıları için zorunlu gereklilikleri ve EN ISO 203 5’in S1 gerekliliklerini karşılar. Bununla birlikte S5, yukarı doğru nüfuz etmeyi önleyen ve suyun nüfuz etmesini ve su geçirmezliğini önlemek için kauçuk veya polimer malzemeler kullanan bir kompozit veya çelik orta tabandır.