Kocaali S3 İş Ayakkabısı

Kocaali S3 İş Ayakkabısı | 0 530 691 62 40info@kaanisayakkabilari.com

Kocaali S3 İş Ayakkabısı üreten firmamız iş sağlığı ve güvenliği yasalarınca öngörülen ayakkabıları yüksek kalite ile üretmektedir. Çalışanlar için ayak sağlığının ne denli önemli bir unsur olduğu bilinciyle üretime başladık. Amacımız en kaliteli ve konforlu iş ayakkabılarını sunmaktır. Son teknoloji malzemeler ile donattığımız ayakkabılar çalışanların ayak donanımını en iyi şekilde korumak için özel olarak dizayn edilmiştir. Üretmiş olduğumuz siyah süet deri ve gri süet deri ayakkabılar korunaklı olduğu kadar rahat ve konforludur. Standartlara uygun olarak ürettiğimiz ayakkabılar iş ayakkabıları alanında gerekli tüm sertifikalara sahiptir. Kaan iş ayakkabıları iş kazalarına karşı koruyucu ve güvenlidir.

S3 iş ayakkabısı, çelik uç veya kompozit sistemli uç olarak üretilmektedir. Su geçirmez deriden yapılmıştır. Bu nedenle ıslak koşullarda bu iş ayakkabıları tercih edilmelidir. Her türlü darbeye, yağa, asitlere ve elektrik çarpmalarına dayanabilir. Darbe emici topuğu vardır. Kaymaz antistatik tabana sahiptir. Bu standart iş ayakkabılarının orta tabanı vardır ve delinme riski olan alanlarda kullanılması önerilir. Kışlık iş ayakkabısı ve iş botu en az bu standartlarda üretilmektedir. Çelik orta düzlem koruması kullanılır. S3 iş ayakkabısı, diğer standart ayakkabılar gibi bazı temel ve benzersiz özelliklere sahiptir. Ayrıca, bu ayakkabıların ek işlevleri olabilir. Ayak bileği koruması veya izolasyon gibi bu özellikler özel etiketlerle işaretlenmiştir. Örneğin, S3 iş botları standart donanıma ek olarak bilek korumasına sahipse, bu AN sembolü ile gösterilir. Bu işlevlerin her birinin kendi standartları vardır.

Kocaali S3 İş Ayakkabısı

Kocaali S3 İş Ayakkabısı üreticisi Kaan İş Ayakkabıları ürünleri, 200 jul’e kadar burun korumalı güvenlik ayakkabılarıdır. S3 iş ayakkabılarının burun kısmında çelik veya kompozit tercih edilebilir. S2 iş ayakkabısı gibi S3 iş ayakkabısı da ayağın doğrudan su ile temas ettiği iş yerlerinde kullanıma uygundur. Ayrıca S3 iş botları için tek standart, yağ ve asit gibi kimyasallara karşı dayanıklı olmalarıdır. S3 iş ayakkabısı da standart üretimin üzerine ilave güçlendirmeler eklenerek daha dayanıklı hale getirilebilir. S3 iş ayakkabısı, önemli güvenlik unsurları ile iş yerinde koruma sağlar. Ayrıca diğer özellikleri ile su ile temas ettiği ve şokun olası olduğu yerlerde güvenli çalışma imkânı sunar. Standart özelliklere ek olarak S3 iş botları geliştirilerek daha sağlam hale getirilebilir. S3 iş ayakkabılarının tabanı güçlendirilebilir. Tabanı güçlendirmek için paslanmaz çelik kullanılabilir veya bu tür farklı malzemelerle güçlendirilebilir. Ayakkabının tabanının korumasını artıran bu takviye, S3 iş ayakkabılarının enerji emilimini artırabilir. Kaan iş ayakkabıları olarak tüm s serisini üretmekteyiz.

İş Ayakkabılarının Genel Özellikleri

Enerji akışının ve elektriğin olduğu yerlerde elektrikçi ayakkabısı giyilmelidir. Bu ayakkabılar tamamen metal içermez ve ayağı elektrik çarpmasına karşı korur. İş ayakkabısı üretiminde kullanılan ileri teknoloji sayesinde ayaklarınız terletmeyecek ve ıslanmayacaktır. Bu, mantarın ayaklara yayılmasını önler. S3 ayakkabısı su geçirmez ve nefes alabilir. Üretiminde kullanılan yüksek kaliteli malzemeler sayesinde ayaklar için üst düzey konfor sunar. Tüm gün çalışmak için rahat ve güvenli bir yol sunar

 İş ayakkabılarında doğru seçimi yapmalısınız. Ayakkabılar vücudun dengesini bozmamalıdır. Doğru seçilmemiş ayakkabılar; Bu, ayak burkulması, kas ve tendon sorunları, topuk ağrısı, mısır ve nasır, tırnak batması, ayak ve ayak bileği arter hastalığı gibi durumlara neden olabilir. Bu nedenle çalışma ortamına uygun bir ayakkabı modeli seçmek önemlidir. En rahat iş ayakkabıları genellikle ortopedik özelliklere sahip olan iş ayakkabılarıdır. Çünkü mükemmel ayak uyumu ile size konforlu bir iş süresi sağlar. İş ayakkabılarının ortopedik olmasında herhangi bir usulsüzlük yoktur. S3 iş ayakkabısı nefes alabilir ve çalışanın ayağı için yüksek kaliteli konfor sağlar. Bu ayakkabı modeli sağlık profesyonellerinin yanı sıra iş güvenliği uzmanları tarafından da tavsiye edilmektedir.

S3 iş ayakkabısı, sundukları birçok güvenlik önlemi nedeniyle çeşitli çalışma alanlarında tercih edilmektedir. S3 iş ayakkabısı sayesinde ayaklara, özellikle ayak parmaklarına binen yük veya onlardan gelebilecek makul bir darbe, yaralanma olmadan önlenebilir. İş yerinde dikkate alınması gereken önemli bir güvenlik faktörü olan iş ayakkabılarında S3 standartları önemli bir yere sahiptir. S3 iş botları ile sahada sık görülen ayak ve parmak yaralanmaları önlenebilir. S3 iş ayakkabısı ile çeşitli nedenlerle iş kazalarının önüne geçmek mümkündür.

Kocaali S3 iş ayakkabısı imalatçısı Kaan İş Ayakkabıları ürünleri inşaat, metal ve imalat gibi sektörlerde görülen kesici ve delici nesnelerin neden olduğu yaralanmalardan ayağı korur. Bu tür işyerlerinde kullanılan ayakkabı tabanlarının da çelik tabanlı olması gerekmektedir. Yüksek sıcaklıklı zeminlerde çalışan kişiler ısıya dayanıklı iş ayakkabısı kullanmalıdır. Bu ayakkabılar ayaklarınızı 300 dereceye kadar sıcaklıklardan korur.

İş yerinde ayaklarınızın sağlığını korumak kesinlikle en önemli güvenlik önlemlerinden biridir. İş yerinde bunu yapmanın en etkili ve olması gereken yolu iş güvenliği ayakkabısı giymektir. İş güvenliği mevzuatına ve gerekli güvenlik standartlarına uygun olarak üretilen s3 iş ayakkabısı, her meslek grubu ve çalışma ortamı için özel olarak tasarlanmaktadır. Burada hangi iş ortamında hangi ayakkabı modelinin kullanılacağını bilmek önemlidir. Meslek gruplarına ve iş yönergelerine göre doğru seçilmiş iş ayakkabısı, çalışanın ayak sağlığını koruyarak daha güvenli ve rahat çalışmasını sağlayarak gün boyu yüksek konfor sağlar.