Kasımpaşa İş Ayakkabısı

Kasımpaşa İş Ayakkabısı Üreticisi/ 0 530 691 62 40 / info@kaanisayakkabilari.com

Kasımpaşa İş Ayakkabısı üreticisi olan Kaan İş Ayakkabıları olarak uzman teknik personel, iş güvenliği ayakkabısı tasarımcıları, güleryüzlü sevkiyat ekibi ve geniş makina parkuru ile iş güvenliği ayakkabıları imalat ve satışı yapmaktayız. Kasımpaşa İş Ayakkabısı üreticisi olan Kaan İş Ayakkabıları olarak her ne kadar üretim yerimiz İstanbul/Kağıthane olsa da iletişim kanallarımızdan anlaşmamız halinde Türkiye’nin her yerine İş Güvenliği Ayakkabısı satışı yapmaktayız.

Kasımpaşa İş Ayakkabısı
Kasımpaşa İş Ayakkabısı

İş ayakkabısı, çok sayıda ağır ve keskin cisim içeren işyerlerinde, keskin cisimlerin düşmesini veya cisimlerin düşüp yapışmasını önlemek veya temas yoluyla zemin direncini artıran kazaların etkisini azaltmak için çalışanların giydiği koruyucu ekipmanlardır. Elektrikli ev aletleri sektörü, İnşaat, madencilik, enerji santralleri, metalurji endüstrisi, depo, atölye vb. çalışma alanların da kullanılan ekipmanladır. Çalışma şekline göre iş botu, iş ayakkabısı olarak kullanılabilirler. Kaan iş ayakkabıları olarak biz engin tecrübelerimiz ile oldukça sağlam ayakkabılar üretmekteyiz. Bu üretilen ayakkabılar iş güvenliği açısından defalarca kez testlerden geçmiş ve iş güvenliği onayını almış ayakkabılardır.

Üretimimiz de kullandığımız malzemeler müşterilerimizin de tercihi ile şekillenebilen ayakkabılardır. Tüm iş güvenliğini sağlamak amacıyla çelik burunlu ve çelik tabanlı ayakkabı çeşitlerini üretmekteyiz. Bu üretim sayesinde tüm Türkiye’nin istediği kadar ayakkabı üretimini belirli süreler isteyerek zamanın da teslim etmekteyiz.

Kasımpaşa Modern ve Kullanışlı İş Ayakkabısı İmalatı

İş ayakkabısı isteyen firmalar, fabrikalar ya da kişiler kendi ayak numaralarına göre sipariş verebilir numara kişiye olmadığında kalıbı dar ya da bol gelebilme durumlarında kullanılmamış olması şartı ile değişim yapmaktayız. Bu değişimler 1-3 işgünü içerisinde yine tüm Türkiye’ye gönderilmektedir.

İş ayakkabısı satın alırken bazen çok önemsemediğiniz ama dikkat edilmesi gereken önemli hususlar bulunmaktadır. Bu hususlar iş ayakkabısının iş çeşidine göre seçilmesi en başta gelmektedir. Yapılan işte ayağa düşebilecek ya da ayağı makinaya değecek durumlarda çelik iş ayakkabısı önermekteyiz. Ayakkabınızın hem çelik burunlu hem de çelikten tabanlı olmasını isterseniz ona göre üretim de yapmaktayız. Ayakkabılar her ne kadar çelikten de olsa sizin sağlığınızı ve ayak sağlığını da düşünmek zorundayız. Ayaklarınız bazen günde 8 bazen de 10 saat ayakkabının içinde kalabilir. Bu yüzden ayakkabının ayağınıza tam olması gerekmektedir. Tam olmayan ayakkabılar iş yaparken sizi rahatsız eder ve veriminizi düşürür. Aynı zamanda da ayakkabı ayağınıza vurur. Bu tür problemler yaşamamak için ayağınızın kaç numara olduğunu tam bilmeniz gerekmektedir. Ayrıca çalışırken ayaklarınız iş ayakkabısından pek çıkmadığı için ayağınızın gereken havayı alabilmesi gerekmektedir. Burada da devreye biz kaan iş ayakkabıları olarak giriyoruz. Kaan iş ayakkabıları olarak tüm ayakkabılarımız ayak ergonomisine uygun olarak üretilmektedir. Ayaklarınızın hava alması oldukça önemlidir.

Çalışanlar ve işyerleri iş yerinde güvenlik ayakkabısı seçmekte zorlanırlar. Yetersiz çalışan tabanı yapısı, işyeri uygunluğu, değişiklik sıklığı, kalite, uygunluk değerlendirmesi vb. problemi olmak değerlendirmesinin ilk bileşeni, iş için doğru iş ayakkabısını seçmektir. Bu soru risk değerlendirme çalışmasına dâhil edilmeli ve güvenlikli iş ayakkabısı seçerken genellikle aşağıdaki sorular cevaplanmalı daha sonrasında ayakkabı seçimi yapılmalıdır.

Darbeye dayanıklı bir buruna ve koruyucu bir tabana mı ihtiyacınız var? Ortama göre kayma riski var mı? Açık havada çalışacak mı? Elektrik akımı, zemin sıcaklığı ve kimyasal tehlikeler var mı? Hava alıyor mu? Bu tür sorularınızın cevabına uygun ayakkabı hangisi ise onu seçmeniz sizin yararınıza olacaktır. Çalışacağınız alan, açık hava mı yoksa kapalı bir ortam mı bu gibi sorular sizin ayaklarınızın sağlığı ve iş güvenliğiniz açısından oldukça önemli sorulardır.

 Ayrıca ayakkabı üretim standartları hakkında fikir edinmek için genellikle ayakkabının dilinde bulunan ürün etiketine de bakabiliriz. Ayakkabılar, yapılan işin kaprislerine göre seçilmelidir. Elektrik işlerinde çalışan birisi için yalıtkan ayakkabılar kullanılır. Bu ayakkabılar üretilirken metal parçalar kullanmamalıdır. Metal orta tabanlar ve metal iş botları da kesinlikle kullanılmaması gereken tipte ayakkabılardır. Kevlar orta taban ve kompozit burunlu polimer konstrüksiyon gibi dayanıklı ve sağlam iş ayakkabısı tercih etmeniz gerekmektedir. Eğer ki iş ayakkabısı tercihi konusunda zorlanıyor ve yardıma ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız biz kaan iş ayakkabıları firması olarak tüm ayakkabı seçimlerinde size hangi iş ayakkabısının uygun olacağını söyleyebiliriz. Firmamız fabrikalara iş ayakkabısı hizmeti verirken aynı zamanda kendisi kişisel olarak çalışan insanlara da iş ayakkabısı tercihinde yardımcı olmaktadır.

Ayrıca iş ayakkabısı için hijyen kurallarını bilmek çok önemlidir. Bütün gün giymek zorunda olduğumuz iş ayakkabıları, ter, koku vb. Herhangi bir nedenle çalışan kullanımı için tasarlanmamıştır. Bu nedenle iş ayakkabılarınızı temizlerken, bakımını yaparken ve kullanırken aşağıdaki noktalara dikkat edin. İş ayakkabıları iş bitiminde kesinlikle bir süre havalandırılmalıdır. Temizlik sırasında keskin nesneler kullanılmamalıdır ve dikkat edilmelidir.